آرکتایپ فرشته Angle

بنا بر تصور عموم فرشتگان موجوداتی زنده از جنس نور و همچنین پیام آوران الهی هستند. تقریبا در همه فرهنگ ها و مذاهب از جمله یهودیت، مسیحیت و اسلام اعتقاد به فرشتگان نگهبان وجود دارد. فرشتگان بطور معمول به عنوان موجوداتی بالدار تصور میشوند که به منظور شفاعت، رساندن راهنمایی و دستور ها از طرف خداوند بر انسان ها نازل میشوند.

شاید شما یک فرشته واقعی نباشید ولی گاها سلوک شما ارتباطی قوی را با قلمروی فرشتگان نشان میدهد. به عنوان مثال ، هنرمندانی که تصاویر خود را نقاشی می کنند ، نویسندگانی که در مورد تعامل خود با انسان ها می نویسند ، و کسانی که سبک زندگیشان به نوعی کانالی را برای رد شدن آنها از بعد انسانی به عرفانی فراهم می کند همگی تجلی از حضور فرشتگان است.

بعضی از افراد نیز به دلیل داشتن رفتار های دوست داشتنی به عنوان یک فرشته مورد خطاب قرار میگیرند. همچنین افرادی که به نیازمندان بدون داشتن غرض یا هدفی برای بازگرداندن آن کمک میکنند را میتوان در نقش یک پدر یا مادر تصور کرد که آنها نیز تجلی از وجود فرشتگان هستند.

قسمت تاریک این آرکتایپ مواقعی است که شخص در قالب یک فرشته، نفس و ذات واقعی خود را برای سوء استفاده، گمراه کردن یا کنترل دیگران پنهان میکند. از منظر کتاب مقدس قسمت تاریک این آرکتایپ غالبا با شیطان یا لوسیفر همراه است اما شیطان یا دیو نیز باید به عنوان یک آرکتایپ مستقل در نظر گرفته شود.

پیشنهاد می کنم این مطلب را نیز بخوانید  چگونه موتورهای جستجو اقتدار را ارزیابی می‌کنند

اگر جایی احساس کردید توی کسب و کارتون به مشکل برخوردید و یا قراره تجارتی رو در اینترنت شروع کنید و نمیدونید باید چیکار کنید، یه تماس با من بگیرید. بهترین مشاوره آی تی رو بهتون میدم تا رشد کنید. با رشد شما من هم رشد می کنم و پیشرفت می کنم.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

مشاوره آی تی
مشاوره مدیریت آی تی
مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر وب
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره بهینه سازی وب سایت

Social Profiles

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرتضی پورمحمد می باشد و هرگونه کپی برداری بدون کسب مجوز، پیگرد قانونی خواهد داشت