آرکتایپ انتقام جو Avenger

آرکتایپ انتقام جو جلوه گر نیاز به تعادل عدالت گاها با استفاده از روش های پرخاشگرانه است. وکلائی که برای فقرا یا محرومان کار می کنند ، یا بخشی از وقت خود را برایانجام کارهای رایگان داوطلبانه صرف میکنند، انتقامجویان مدرن هستند. آوردن مجرمان جنگ به صحنه محاکمه و یا پیگیری قانونیاقدامات شرکت هایی که به جامعه آسیبمی رسانند نمونه هایی از این آرکتایپ در سطح جهانی است که منشاء گرفته از حس عدالت خواهی اجتماعی است. همچنین انگیزه انتقام میتواند شخصی باشد. فرشته انتقام جو باوری است که در عهد باستان وجود داشته و به عقیده مردم او در حال انجام ماموریتی از جانب خدا است.

قسمت تاریک این آرکتایپ در سطح جهانی در صورتی که به خشونت، تروریسم و یا بمب گذاری متوسل شود غیر اخلاقی و محکوم است. صحیح بودن دلایل هرگز نمی تواند دلیلی موجه برای آسیب رساندن به بقیه باشد. گاندی با تاکید بر مقاومت منفعل در برابر قدرت های نامشروع ایستادگی کرد.

در ارزیابی ارتباط خود با این آرکتایپ به دنبال تجربه هایی باشید که در گذشته برای دفاع از حق دیگران قدم برداشته اید اما وجود تنها یک نمونه کافی نیست شما باید رابطه ای عمیق تر را با این آرکتایپ پیدا کنید به صورتی که بر بسیاری از اقدامات و رفتار های شما تاثیر گذار بوده است. گاها این اشتیاق می تواند به صورتی عمیق باشد که برای به نتیجه رساندن آن یک عمر سپری شود.

پیشنهاد می کنم این مطلب را نیز بخوانید  مطالعه جامع برند نایک

اگر جایی احساس کردید توی کسب و کارتون به مشکل برخوردید و یا قراره تجارتی رو در اینترنت شروع کنید و نمیدونید باید چیکار کنید، یه تماس با من بگیرید. بهترین مشاوره آی تی رو بهتون میدم تا رشد کنید. با رشد شما من هم رشد می کنم و پیشرفت می کنم.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

مشاوره آی تی
مشاوره مدیریت آی تی
مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر وب
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره بهینه سازی وب سایت

Social Profiles

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرتضی پورمحمد می باشد و هرگونه کپی برداری بدون کسب مجوز، پیگرد قانونی خواهد داشت