پرتال مشتریان
و سفارش آنلاین
پشتیبانی مشتریان
+989122830795
admin@farjadp.com
support@farjadp.com
طراحی اختصاصی وب سایت وردپرس

طراحی اختصاصی قالب وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که توانسته محبوبیت بسیار زیادی را کسب کند و در این میان وردپرس بین کاربران ایرانی نیز بسیار محبوب و پر استفاده می باشد. وردپرس بدلیل اینکه دارای امکانات زیادی بوده و همچنین کار کردن با آن راحت است باعث شده است که نقش بسیار گسترده ای را در دنیای وب داشته باشد بطوریکه بیش از ۲۵ درصد کل وبسایتهای دنیا از وردپرس استفاده میکنند. یکی از اصلی ترین مواردی که در سایتهای وردپرسی وجود دارد موضوع طراحی قالب وردپرس است. قالب سایت وردپرس بعنوان بخش فرانت اند سایت که با کاربر بصورت مستقیم در تعامل است از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع در هر سیستم مدیریت محتوایی آنچه بازدیدکننده سایت میبیند قالب سایت است و بازدید کننده کاری با بخش مدیریت سیستم ندارد. طراحی قالب وردپرس باید بگونه ای باشد که بتواند تمام نیازهای سایت را برطرف کرده و همچنین بگونه ای باشد که کاربر بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و نهایتا به نتیجه ای که میخواهیم دست یابیم. حتما شما هم بارها با دیدن فقط قالب یک سایت حس کرده اید که این وبسایت حرفه ای نیست و سریعا آن را ترک کرده اید. طراحی قالب وردپرس باید بصورتی باشد که شما بعنوان مدیر سایت بتوانید به تمام خواسته هایی که دارید برسید. امروزه قدرت طراحی قالب سایت به قدری است که کارشناسان بر این باورند، در صورتیکه سایت بخوبی طراحی نشده باشد و نتواند با کاربر ارتباط برقرار کند آن سایت به هدف مورد نظر خود نخواهد رسید.چه تخصصی داریم؟

تیم طراحی شرکت داده پردازان فرجاد بعنوان یک تیم با تجربه و حرفه ای و با داشتن دانش به روز میتواند بهترین نمونه کار ممکن را در زمینه کاری شما طراحی نماید. طراحی قالب وردپرس امروز چیزی بیشتر از یک طرح گرافیکی و چند خط کد نویسی می باشد، در طراحی امروز در صورت نداشتن دانش کافی در زمینه UX و تجربه کاربری امکان ارائه طرحی که بتواند شما را به تمام نیازها و خواسته هایتان برساند وجود نخواهد داشت. ما در داده پردازان فرجاد با داشتن دانش کافی هم در زمینه گرافیک و UI و هم در زمینه تجربه کاربری و UX امکان ارائه کاربردی ترین نمونه طراحی قالب وردپرس را داریم. کلیه مراحل طراحی از شروع طرح گرافیکی تا کد نویسی و اتمام طرح کاملا با مشورت و مشاوره مشتری صورت میگیرد و ما در تمامی مراحل طراحی قالب وردپرس از نظرات و خواسته های شما پیروی خواهیم کرد و آنها را به بهترین نحوه ممکن اجرا خواهیم نمود. شرکت داده پردازان فرجاد این اطمینان را به شما میدهد که پس از تکمیل کار، قالب وردپرس سایت شما دقیقا مورد نظر شما خواهد بود.


گرافیک و UI خیره کننده

UX و تجربه کاربری حرفه ای

کدنویسی بصورت کاملا clean و حرفه ای

مشاوره و مشورت کامل با کارفرما

ارائه نمونه و طرح اولیه قبل از اجرا

امکان بی نهایت ویرایش و تغییر در نمونه اولیه


مهم ترین ویژگی طراحی قالب اختصاصی وردپرس
امروزه داشتن یک سایت کار خیلی سختی نیست و شما حتی میتوانید بصورت رایگان نیز یک سایت داشته باشید، چیزی که در کنار مباحث طراحی سایت خودنمایی میکند سئو و گرفتن ورودی از گوگل می باشد. شما حتی اگر بهترین و کاربردیترین سایت را نیز داشته باشید در صورتیکه در نتایج جستجو در رتبه های خوبی نباشید و نتوانید به کاربر هدفتان برسید، سایت شما شکست خواهد خورد. یکی از ویژگیهای منحصر بفرد در طراحی قالب سایت توسط شرکت داده پردازان فرجاد امکان فوق العاده سئو حرفه ای بر روی سایت است. ما در شرکت داده پردازان فرجاد سرویس ویژه ای با نام “سرویس فوق حرفه ای سئو داخلی وردپرس” داریم که در این سرویس نه تنها قالب سایت بلکه کل سایت شما را از نظر سئوی داخلی چک کرده و کلیه مشکلات سئوی داخلی سایت شما را برطرف میکنیم. در تمامی سایتهای وردپرسی که قالبشان توسط تیم شرکت داده پردازان فرجاد طراحی میگردد سرویس سئوی وردپرس نیز بصورت رایگان و کامل اجرا میشود و نیازی به خرید و پرداخت این سرویس ندارید. با اجرای سرویس سئو وردپرس بر روی سایت شما معمولا سرعت ساعت ۳ الی ۴ برابر بیشتر می شود، قالب سایت سئو شده و اقدامات منحصر بفردی روی سایت انجام میشود که باعث میشود موتورهای جستجو اهمیت بیشتری به سایت شما بدهند. هزینه سرویس استاندارد سئو وردپرس ۲۸۰ هزار تومان می باشد که در صورت انتخاب شرکت داده پردازان فرجاد برای طراحی قالب وردپرس، این سرویس بصورت رایگان بر روی سایت شمااجرا میگردد. در نظر داشته باشید که امروز موفقیت یک سایت در کنار کاربردی بودن خود سایت به دستیابی به کاربران هدفش بستگی دارد و شما با انتخاب شرکت داده پردازان فرجاد بعنوان شرکت طراحی قالب وردپرس خودتان میتوانید از این سرویس نیز بهره مند شوید.
طراحی وب سایت
خودتون رو به ما بسپارید


ما به شما کمک می کنیم تا کسب و کارتان رشد کند

رشد شما و تجارتتان لازمه ی ادامه حیات ماست


آنلاین درخواست بده!

پروژه هایی که انجام دادیم

ما توسط پلی به اسم طراحی سایت، اهداف مشتری رو به واقعیت میرسونیم

مشاهده ی نمونه کارهای طراحی وب سایت