پرتال مشتریان
و سفارش آنلاین
پشتیبانی مشتریان
+989122830795
admin@farjadp.com
support@farjadp.com
استراتژی تولید محتوا
تولید محتوای وب

شرکت داده پردازان فرجاد، از نخستین شرکت هایی است که به فکر تامین و تولید محتوای با کیفیت برای سایت ها افتاد. در این مجموعه محتوای متنی، گرافیکی، ویدئویی و صوتی با کیفیت مطلوب برای مشتریان تهیه و تولید می شود.یک نفر باید محتوای شما را بنویسد. یک استراتژیست محتوای خوب، تلاش های فعلی بازاریابی محتوای شما را به دقت بررسی می کند و آن را با چیزی که قصد دارید به آن دست پیدا کنید، مقایسه می کند. این فرد می تواند استراتژی مناسبی برای پر کردن خلاءهای فعلی ایجاد کند. بسته به نوع و مقیاس عملیات بازاریابی، یک استراتژیست محتوا ممکن است تمامی پژوهش های قبل از تولید محتوا مانند ایجاد پرسونای برند، ایجاد سرمقاله های متنوع و نوشتن راهنمای برند را انجام دهد. سعی کنید از این افراد مشاوره بگیرید یا آنها را در کنار خود داشته باشید تا بتوانید استراتژی خود در حین توسعه و تولید محتوای تان، ارزیابی کنید.
آیا بازاریابی محتوا به تجارت من کمک می کند؟

هنوز هم شرکت ها یا سازمان هایی وجود دارند که منابع خود را به بازاریابی محتوا اختصاص نداده اند. یکی از دلایل این اتفاق عدم درک درستشان از مزایای بازاریابی محتواست. از طریق بازاریابی محتوا شما می توانید کاری کنید تا برند تجاری تان بین مردم مشهور شود و این امری شگفت انگیز است، اما متاسفانه نتایج آن کاملاً نامشهود و ناملموس است زیرا هیچ کس، در هیچ مجموعه ای موفقیت خود را مدیون بازاریابی محتوا نمی داند! همین عدم درکِ اهمیت بازاریابی محتوا توسط مشتریان، در فهم بهتر مزایای بازاریابی محتوا به شما کمک می کند. بدون وجود محتوا، متخصصان سئو چیزی برای بهینه سازی وب سایت در اختیار نخواهند داشت. متخصصان سئو برای مطالب وب سایت خود توضیحات متا تعریف می کنند تا ربات های گوگل و فیسبوک سریع تر و راحت تر محتوای پیچیده شان را تشخیص داده و ایندکس کنند. تک تکِ لینک هایی که بازاریابان به دست می آورند به بخشی از محتوای یک سایت اشاره دارد و تمام کلمات کلیدی که کاربران در موتورهای جستجوگر وارد می کنند تلاشی برای به دست آوردن محتوایی مرتبط است. و همه ی اینها در نهایت به کاربر شما مربوط است! کاربر شما مشتری شماست! جذب مخاطب یعنی جذب سرمایه . . . کمی تامل کنیدخدمات تولید محتوا


مشاوره بازاریابی محتوا

حتی اگر قرار نباشد تولید محتوایتان را بر عهده بگیریم. مطئناً می توانیم مشاور امین شما باشیم


تدوین استراتژی محتوا

برایتان برنامه ی مدون و علمی در خصوص تولید محتوا آماده خواهیم کردتولید محتوای ویدئویی

برای کاربرانتان ویدئوهای هیجان انگیز و تاثیر گذار درست می کنیم


تویلد محتوای صوتی

برایتان پادکست های مفید و کوتاه آماده می کنیمتولید محتوای سایت

تامین محتوای کاملاً سئو شده متناسب با کسب و کار شما


تولید محتوای شبکه های اجتماعی

متناسب با هر شبکه، طرح و متنی بارگذاری می نماییم


خصوصیات محتواهایی که در رایا ماکتینگ تولید می شوند:

 • به هیچ عنوان کپی برداری نمی شوند.
 • میتواند از منابع انگلیسی تحقیق و سپس ترجمه شود یا اینکه به صورت کاملا تحقیقی از ابتدا تا انتها تالیف شود یا اینکه تلفیقی از تالیف و ترجمه باشد، که انتخاب با شما می باشد.
 • تمامی نکات سئوی پایه در تولید محتوا (چگالی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، روان بودن محتوا، عنوان بندی، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و طراحی عناوین مرتبط، اینکه در لید (دو جمله اول) می بایست کلمات کلیدی استفاده شود و اینکه در ابتدای پاراگراف ها کلمات کلیدی خرج شوند) رعایت میگردند.
 • ویراستار سئو کار پس از نویسنده بر روی محتوای تولید شده ویراستاری می نماید.
 • درهر محتوا حداقل یک عکس مرتبط سرچ و درج می شود.
 • علامت گذاری ها (ویرگول، نقطه، بولت و شماره گذاری ها) در تولید محتوا رعایت می شود.چرا تولید محتوا پادشاه است؟

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت وب سایت ها ترافیک وارد شده به آن هاست. ترافیک در واقع میزان بازدید مختلف افراد از سایت شما می باشد. هرچه تعداد افرادی که از سایت شما بازدید کنند، بیشتر باشد، شانس فروش محصولات و خدمات شما به مراتب بیشتر خواهد شد. یکی از بهترین راه های افزایش ترافیک واقعی سایت شما، محتواسازی و نیز اجرای تکنیک های بازاریابی محتوا بر روی سایت شماست. در واقع با محتواسازی با کیفیت و درست و ادامه دار در بلندمدت، شما نیازی به پرداخت هزینه های گزاف برای تبلیغات جهت ایجاد ترافیک بر روی وب سایت خود نخواهید داشت. در واقع شما بصورت طبیعی و با رعایت اصول بازاریابی محتوا، ترافیک واقعی با کیفیتی برای سایت خود ایجاد می کنید که این به معنی چند برابر شدن فروش و در نهایت درآمد شماست.تعرفه خدمات تولید محتوا


کسب و کارهای پیشرفته

1.950.000/ماهیانه

 • تولید و انتشار ماهانه 30 محتوا
 • ایجاد و مدیریت شبکه های اجتماعی
 • 14 محتوا در هفته برای شبکه های اجتماعی
 • تحلیل کلمات کلیدی
 • کنترل محتوا بر اساس اصول سئو رایتینگ


کسب و کارهای نوپا

350.000/ماهیانه

 • تولید و انتشار ماهانه ۵ محتوا
 • ایجاد و مدیریت شبکه های اجتماعی
 • ۵ محتوا در هفته برای شبکه های اجتماعی
 • تحلیل کلمات کلیدی
 • کنترل محتوا بر اساس اصول سئو رایتینگ

ماکیستیم؟
چرا باید تولید محتوای سایت خود را به ما بسپارید؟

ما یک مجموعه شرکت در حوزه ی آی تی هستیم کسب و کارهای متفاوت در این زمینه را برای مشتریانمان راه اندازی می نماییم. طراحی سایت، بهینه سازی سایت، برنامه نویسی اختصاصی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و… جزو لیست وظایف مجموعه شرکت های داده پردازان فرجاد می باشد. اگر تمایل دارید تولید محتوای سایت خود را به ما بسپارید، ما به شما توصیه ها می کنیم با مشتریانمان تماس بگیرید که می دانند ما کیستیم و چگونه به وظایف فنی و تخصصی خود آگاه هستیم، آنها منتظر تماس شما هستند!

لیست مشتریان