پرتال مشتریان
و سفارش آنلاین
پشتیبانی مشتریان
+989122830795
admin@farjadp.com
support@farjadp.com
بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی
Social Media Marketing

شبکه های اجتماعی از قدرتمندترین رسانه های دنیا می باشند. این رسانه ها به شما اجازه میدهند تا به معرفی خدمات خود بپردازید در عین حال مطابق با نظر و سلیقه ی کاربرانشان، خدمات شما را به آنها نمایش می دهند. بازاریابی شبکه های اجتماعی اگر به درستی صورت پذیرد، لینک سازی قدرتمند برای سایت شما خواهد بود و همچنین باعث ایجاد ترافیک طبیعی برای تجارتتان می شود. شما توسط تکنیک های بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی می توانید با نشان دادن خدمات مفید خود و همچنین اصالت وجودیتان، باعث افزایش فروش محصولاتتان شوید.  تقریبا همه گروه های سنی از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، با اینکه اکثریت کاربران آن ها را جوانان و نوجوانان تشکیل میدهند اما نباید ضریب نفوذ افرادی که از اقشار مختلف و در کسب و ارهای ختلف هستند را نادیده گرفت. بنابراین طبیعی است که بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ هر لحظه گسترده تر شده و تبدیل به مبحث جدی تری شود.
خدمات شبکه های اجتماعی ما


افزایش ورودی گوگل

با افزایش ورودی گوگل، ترافیک هدفمندی در سایت مشاهده خواهد شد که میتوان علتی بر نگه داشتن مخاطب در سایت باشد که احتمال تبدیل کاربر به مشتری را به میزان قابل توجهی بالا می بردکمپی های تبلیغاتی

ما با ایجاد و مدیریت کمپین های تبلیغاتی در شبکه ها اجتماعی به رشد ورودی کاربران واقعی شما کمک می کنیم.تولید محتوا شبکه های اجتماعی

ایجاد استاندارد برای عکس های شبکه های اجتماعی و همچنین تولید محتوا مناسب برای هر شبکه
چرا بازاریابی شبکه های اجتماعی اهمیت دارد؟

امروزه کاربران زیادی در فضای مجازی در حال فعالیت هستند افرادی که تعداد زیادی از آنها می توانند مخاطبان مورد نظر شما برای معرفی کسب و کارتان باشد. این پدید باعث خلق ایده دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال شده است به این معنی که مدیران شرکت های بزرگ و رو به پیشرفت با معرفی خود در این فضا مخاطبان خود را پیدا کرده و کسب و کار خود را توسعه می دهند. این شرکت های بزرگ با اقداماتی همچون طراحی سایت و ساخت شبکه های اجتماعی مختلف با مخاطبان خود در ارتباط بوده و علاوه بر کشف نیاز آنها تجارت خود را معرفی کرده و بر مشتریان خود می افزایند. این رویه روز به روز در حال افزایش است و هم اکنون که شما در حال خواندن این مطلب هستید بسیاری از رقبای شما در حال پیشتازی بوده و در این فضا مخاطبان شما را جذب کرده اند. پس هم اکنون شروع کنید!


چرا تبلیغات در شبکه های اجتماعی؟

 

کارکردهای شبکه های اجتماعی.

مهم ترین کارکرد شبکه های اجتماعی ایجاد گروه ها و دسته های ارتباطی (Community) پیرامون ویژگی یا ویژگی های خاص است. همچنین کارکردهای اقتصادی، مبتنی بر بازاریابی اجتماعی نیز از دیگر کارکردهای این شبکه هاست. کارکرد دیگری که برای این شبکه ها متصوّر است کارکرد سیاسی است. ایجاد کمپین های سیاسی، فعّالیّت های دسته ها، گروه ها و افراد سیاسی در یک فضای اجتماعی اینترنتی از کارکردهای شبکه های اجتماعی است.

 

شبکه های اجتماعی و حریم خصوصی

حریم خصوصی و محرمانگی اطّلاعات شخصی، یکی از مهم ترین و جنجالی ترین مباحثی است که از ابتدای همگانی شدن اینترنت و بعدتر با ظهور و بروز شبکه های اجتماعی وجود داشته است. تقریباً هیچ کسی پیدا نمی شود که بخواهد اطّلاعات شخصیِ فردی و خانوادگی خود را به راحتی در اختیار دیگران بگذارد.
در کشورهای غربی، سیاست محرمانگی (Privacy Policy) یکی از ارکان کاربری اینترنت است، به نحوی که قوانین و مقرّرات موضوع ایجاب می کند که در تعامل بین وب سایت ها، خدمات دهندگان اینترنتی و کاربران، ضمن تعریف سیاست محرمانگی، این امر به نحو مطلوبی در وب سایت خدمات دهنده به رؤیت کاربر رسیده، حقوق و تکالیف وی یادآوری گردد.

 

شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی

از آنجاییکه امروزه جوانان زیادی اوقات خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند، افراد هوشمند ازاین فرصت استفاده می کنند و معرفی کالا و خدمات خود را در این شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذراند. این روش، راه نوینی در بازاریابی نسل جدید است که بسیار هم پر بازده می باشد. شبکه های اجتماعی امکان این را دارند که علاوه بر پروفایل که میحیطی برای یک فرد است، صفحه هایی نیز ایجاد کنند که معمولا برای یک شخص حقوقی کاربرد دارد نه شخص حقیقی. در اینگونه صفحات قرار دادن یک مطلب در صفحه، بدین معنی است که این مطلب برای کلیه اعضای آن صفحه قابل مشاهده و لایک کردن خواهد بود. این مطلب می تواند شامل عکس، متن یا فیلم باشد.

 

یک مزیت مهم شبکه های اجتماعی در بازاریابی

هنگامی که شما برای کالا یا خدمات خود بصورت کاغذی یا بیلبورد یا دیگر راههای تبلیغاتنی سنتی ، تبلیغات انجام می دهید، مطلب شما ممکن است توسط افرادی که با گروه شغلی شما متناسب نیستند، هم این مطلب را ببینند. بدین صورت، بخشی زیادی از هزینه های شما برای تبلیغات کاغذی از بین می رود. حال آنکه شبکه های اجتماعی این امکان را به شما می دهند که مشتریان گروه هدف خود را انتخاب کنید. فقط کسانی عضو صفحه شغلی شما خواهند شد که به نحوی با آن متناسب هستند و به آن علاقه دارند. از این رو رویارویی با مشتریان گروه هدف از مزیت های گرانبهایی است که می توان از شبکه هایی بهره برد.روند تبلیغات در شبکه های اجتماعی


توسعهاستراتژی

مدیریتتبلیغات

مدیریتکمپین های تبلیغاتی

ایجادمحتوای تاثیر گذار

آنالیز بازار و خدمات

ما چطور به شما کمک می کنیم?

ممکن است شما بخواهید از طریق شبکه های اجتماعی با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنید. شاید شما یک هنرمند عکاس، مجسمه ساز، سفالگر و … هستید و دلتان می خواهد هنر شما را همه ببینند. شاید هم فروشنده ای هستید که دوست دارید در فضای مجازی هم شما را بشناسند و بتوانید فروش کنید. شاید هم یک شرکت هستید و در راستای برندینگ خود در شبکه های اجتماعی حضور دارید. پس مهم نیست که از شبکه های اجتماعی چه کسی استفاده می کند بلکه چطور استفاده کردن از آن مهم است. مهم است بدانید که استفاده از کدام شبکه اجتماعی فیسبوک، توییتر، لینکدین، تلگرام، اینستاگرام و ….برای رسیدن به هدفتان به شما کمک می کند. باید درباره کاربران و نحوه استفاده از هر شبکه اطلاعات کافی داشته باشید. لازم است بدانید که چطور در هر شبکه اجتماعی باید رفتار کنید. هر شبکه اجتماعی آداب و معاشرت ویژه خود را دارد. اما چطور به منابع اطلاعاتی موثق باید دست پیدا کنید که پاسخگوی شما باشد. ما در شرکت طراحی وب سایت داده پردازان فرجاد، به شما و کسب و کارتان کمک می کنیم تا کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی رشد کند

درخواست مشاوره سوشیال مارکتینگ


ما کیستیم؟

ما یک مجموعه شرکت در حوزه ی آی تی هستیم  کسب و کارهای متفاوت در این زمینه را برای مشتریانمان راه اندازی می نماییم. طراحی سایت، بهینه سازی سایت،برنامه نویسی اختصاصی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و… جزو لیست وظایف مجموعه شرکت های داده پردازان فرجاد می باشد. ما بع شما توصیه ها می کنیم با مشتریانمان تماس بگیرید که می دانند ما کیستیم و چگونه به وظایف فنی و تخصصی خود آگاه هستیم، آنها منتظر تماس شما هستند!

لیست مشتریان