آرکتایپ برند قهرمان Athlete

آرکتایپ برند قهرمان یا ورزشکار یا در اساطیر ایرانی به عنوان پهلوان،  نمایانگر قدرت نهایی روح انسان است که در عظمت و قدرت جسم انسان قرار گرفته است. المپیک همانگونه که با قدرت فیزیکی بدن ارتباطی مستقیم دارد به همان شکل نیز با روح و روان ورزشکار در ارتباط است. اخلاق کدی است که با این آرکتایپ همراه است و نمونه ای از تاثیرات روان بر شخص است . توانایی های فیزیکی و آمادگی بدنی مورد نیاز برای انجام یک ورزش تخصصی تنها معیار ارزیابی یک ورزشکار نیست بلکه برای گذر از محدودیت یا معلولیت های فیزیکی شخص باید روحیه و اراده خود را پرورش دهد و تنها در این صورت است که بدن به کمال خود میرسد.

قسمت تاریک و جنبه منفی آرکتایپ ورزشکار در سوء استفاده از قدرت و بد رفتاری داخل و خارج از حوزه های ورزشی همچون بوکس است که ممکن است به دعوا های خیابانی و یا در بار ها ختم شود. داشتن احساس شکست ناپذیری همچونافسانه های آکیلس و سامسون باعث تباهی اخلاقی و درگیر شدن با قمار میشود. همچنین این تارکی ممکن است باعث از دست دادن شرافت ورزشکار شود به صورتی که برای پیروزی در مسابقات دست به تقلب و تبانی بزند.

پیشنهاد می کنم این مطلب را نیز بخوانید  آرکتایپ هنرمند Artist

اگر جایی احساس کردید توی کسب و کارتون به مشکل برخوردید و یا قراره تجارتی رو در اینترنت شروع کنید و نمیدونید باید چیکار کنید، یه تماس با من بگیرید. بهترین مشاوره آی تی رو بهتون میدم تا رشد کنید. با رشد شما من هم رشد می کنم و پیشرفت می کنم.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

مشاوره آی تی
مشاوره مدیریت آی تی
مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر وب
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره بهینه سازی وب سایت

Social Profiles

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرتضی پورمحمد می باشد و هرگونه کپی برداری بدون کسب مجوز، پیگرد قانونی خواهد داشت