درباره من | مشاوره آی تی

فرجاد پورمحمد
پخش ویدیو

سلام،

من فرجاد پورمحمد ، متولد آبان ماه سال ۱۳۶۵ هستم. علاقه ی عجیبی به تکنولوژی دارم و همیشه سعی می کنم اطلاعاتم رو به روز نگه دارم و این اطلاعات را با بقیه به اشتراک بذارم. خودم رو بیشتر معلم کلاس اول ابتدایی! میدونم تا یه آی تی من حرفه ای. بزرگترین افتخارم اینه توی کلاس اول ابتدایی آی تی تونستم عزیزانی رو پرورش بدم و مسیری رو بهشون نشون بدن که به شدت رشد کردن و باعث افتخار من شدن. خیلی خوشحال میشم چیزی رو مشاوره و آموزش بدم که شما پیشرفت کنید.

برنامه نویسی ASP Classic 3.0 از سال ۱۳۸۲
برنامه نویسی دات نت از سال ۱۳۸۴
فوق دیپلم نرم افزار دانشگاه آزاد رودهن سال ۱۳۸۴
لیسانس انسان شناسی دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۰
فوق لیسانس انسان شناسی دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۵
دکتری انسان شناسی دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۹
سرممیز بین المللی سیستم مدیری امنیت اطلاعات سال ۱۳۸۹
دکتری تخصصی برندینگ سال ۱۳۹۸

از سال ۱۳۸۲ تا الان کارم برنامه نویسی سمت وب بوده و هست و از سال ۱۳۹۰ هم در حوزه سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات یا همون ایزو ۲۷۰۰۱ وارد شدم . در کنار اینکه خودم رو معلم میدونم ، خیلی دوست دارم مشاوره بدم، اعتقاد دارم کسی میتونه مشاور خوبی باشه که از توی تمامی زمینه های کاری خودش اطلاعات درست داشته باشه و حداقل توی چهار تا از این حوزه ها تخصص داشته باشه. خب منم همینطورم . به برنامه نویسی دات نت تسلط دارم و این یعنی اینکه زبان های دیگه ی برنامه نویسی رو کاملاً میفهمم و کاملاً با منطق برنامه نویسی آشنا هستم. پس به راحتی میتونم بهتون مشاوره برنامه نویسی بدم

معمولاً توی ایران اونایی که برنامه نویسی یاد میگیرن باید دیتابیس رو هم یاد بگیرن (خارج از ایران اوضاع کاملاً متفاوته ) برای همین دیتابیس SQL رو یاد گرفتم و بخشی از آموزش هایی هم که میدم در این زمینه هست.

چون برنامه نویس دات نت بودم مجبور شدم توی خیلی از پروژه ها ، برم دنبال اینکه سرور چی هست و چجوری میشه یه سرور رو مدیریت کرد. پس توی زمینه سرورهای ویندوزی هم تخصص دارم. البته تخصص بنده به عنوان برنامه نویس هست نه به عنوان مدیر شبکه و زیرساخت که اون یک حوزه ی به شدت تخصصی دیگه هست و علاقه به یادگیری نداشتم.

و در نهایت حدود دو سال پیش یعنی سال ۱۳۹۶ به بحث دیجیتال مارکتینگ علاقه مند شدم و شروع کردم به یادگیری در این حوزه و چون یکسری از مباحث دیجیتال کارکتینگ مربوط به بخش هایی بود که قبلاً فعالیت می کردم ( مثل سئو، ایمیل مارکتینگ و … ) ، در این زمینه نیز خیلی زود رشد کردم و تونستم مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شرکتهایی که نیاز داشتند ارائه بدم

تو این مدت مشاور آی تی اشخاص حقیقی و حقوقی کوچک و بزرگ بودم و همیشه سعی کردم بهترین مشاوره آی تی رو به این عزیزان ارائه بدم.

الان هم دارم بر روی هوش مصنوعی اطلاعات کسب می کنم تا بتونم آینده ی نزدیک در این حوزه نیز مشاوره هوش مصنوعی بدم

سال ۸۵ مدرک فوق دیپلم نرم افزار از دانشگاه آزاد گرفتم

سال ۹۰ دوباره شروع کردم به ادامه تحصیل و وارد رشته مردم شناسی شدم و در این حوزه مدرک کارشناسی گرفتم

به شدت به این رشته علاقه مند شدم و در مقطع کارشناسی ارشد هم مدرک انسان شناسی از دانشگاه آزاد گرفتمو بعد از اون سریع وارد کارشناسی ارشد همین رشته شدم. در حال حاضر ( فروردین ۱۴۰۰ ) یکسال از ورودم به رشته دکتری انسان شناسی میگذره ولی با ورود پاندمی کرونا، چند ترمی هست که مرخصی گرفتم تا به کسب و کار و درآمدزایی برسم.