مشاوره آی تی

این روز ها که تقریبا هر انسانی به هر شکلی با فضای مجازی و اینترنت سر و کار دارد، در طول استفاده ‌های عموماً تفریحی و اطلاعاتی و کاربردی از فضای اینترنت بسیار پیش می آید که با انواع کسب و کار های موجود در فضای وب رو به ‌رو بشوند. کسب و کار هایی که با بهره گیری از یک خلاقیت ساده و یا در امتداد یک کسب و کار سنتی در فضای مجازی خلق شده اند و ظاهراً همراه با تفکری موفق به مسیر خود ادامه می دهند.

اینجاست که احتمالا سوالی تکراری و بسیار عام در ذهن بسیاری از افراد نقش ببندد. این ها چه طور توانسته اند که چنین کسب و کار اینترنتی موفقی داشته باشند؟ اصولا چه افرادی با چه سطح سواد و یا چه تفکری، از چه طریق و یا با کمک چه ابزاری توانسته اندکه چنین فضای پر درآمدی را از دل دنیای اینترنت بیرون بکشند؟ خب، شاید اکثر افراد خیلی هم موفق به دریافت پاسخ درستی به جهت سوال خود نداشته باشند. در این مرحله بسیاری از افرادی که ظاهراً نتوانسته اند و یا نمی دانند که چه طور باید به این سوالات پاسخ داد، خیلی راحت از کنار آن عبور می کنند.

چون این افراد نمی خواهند که کسب و کار اینترنتی داشته باشند. اما آن دسته از کسانی که می خواهند در فضای مجازی اقدام به ایجاد یک کسب و کار پر درآمد داشته باشند، چه طور باید به پاسخ سوالات پر از ابهام خود برسند؟ فردی که پیگیر است در این مرحله از راه اندازی کسب و کار خود، قطعا نیاز به یک مشاوره آی تی را برای خود واجب می بیند. چرا که پاسخ به سوالات پر ابهام فضای مجازی برای کسانی که آگاهی کافی ندارند ولی می خواهند به شکلی حرفه ای وارد آن بشوند، تنها از طریق یک مشاوره آی تی کارآمد، درست و آگاه ممکن خواهد بود.

IT Consultant
خدمات مشاوره آی تی من

من چه خدماتی به شما میدهم؟

اما من فقط مشاور آی تی برای کسب و کار شما نیستم. یعنی فقط زمانی که کسب و کارتان راه اندازی شد ، به شما مشاوره نمیدهم! بلکه می توانم قبل از شروع یک کسب و کار نیز به مدیران کمک کنم تا زیرساخت های آی تی را به درستی آماده نمایند

مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر وب چیزی است که بسیاری از افراد مبتدی و حتی حرفه ای و موفق در فضا های کسب و کار اینترنتی نیز همواره به دنبال آن خواهند بود و همیشه نیاز به یک مشاوره آی تی مطلوب و حرفه ای را احساس خواهند کرد. 

برخی از برندهایی که افتخار همکاری داشتم

می خواهید به مانند بسیاری از سایت ها و پیج ها و کانال های فعال در فضای مجازی به کسب درآمد دست یابید؟ آیا واقعا در رسیدن به یک کسب و کار مبتنی بر وب ثابت قدم هستید؟ اگر جواب شما مثبت است، خب، شما اولین قدم را از مسیر صفر تا صد یک کسب و کار اینترنتی بر داشته اید. اما به صرف یک تصمیم مصمم و با اراده ی قوی نمی توانید به خلق یک کسب و کار موفق دست یابید. فضای مجازی، فضای جدیدی است که در عین تازه بودن، بسیار بزرگ و پیچیده شده است. فضایی که تا از آن در استفاده ی عادی زندگی خود بهره می برید، بسیار ساده و درک پذیر می ‌شود. اما به وقت درآمدزایی، دیگر آن فضای نرم، ملایم و قابل فهم همیشگی نخواهد بود. شما قطعاً تخصصی دارید و یا توان عرضه ی محصولی را دارید که می خواهید به خلق یک کسب و کار مبتنی بر وب اقدام کنید. بسیار خوب، مهارت شما بسیار کارآمد و عالی، اما آیا الزاما اطلاع کافی از فضای مجازی نیز دارید؟ شما باید مهارت خود را همراه با یک مشاوره آی تی در فضای مجازی به اثبات برسانید. چرا که قرار نیست همراه با مهارت تخصصی خود به کسب سواد اینترنتی نیز بپردازید. کسب سواد اینترنتی، اطلاع از چند و چون فضای مجازی، درک درست زیر و بم های این بستر بزرگ اطلاعاتی می تواند بسیار وقت گیر، خسته کننده و حتی هزینه بردار باشد. این خیلی خوب خواهد بود که در کنار مهارت های تخصصی خود، از زیر و بم فضای کسب و کار مبتنی بر وب آشنایی کامل داشته باشید. اما آیا الزام است که در آغاز کار که باید تمرکز کامل و کافی در تخصص خود داشته باشید، به سراغ فهم کامل فضای اینترنت بروید؟! خب، قطعاً شما وقت عمیق شدن در این ماجرا را ندارید. اینجاست که شما به یک مشاوره آی تی نیاز پیدا خواهید کرد. یک مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر وب که به درستی با درک کامل تخصص و مهارت شما در کنار آشنایی کامل با فضای کسب و کارهای اینترنتی، می تواند شما را در خلق آنچه به دنبال آن هستید، یاری نماید.

جدیدترین نوشته های من