محتوای مقاله ی همگرایی مسئولیت های مجموعه در قبال فرهنگ یک شرکت
جهت مطالعه این مقاله نیاز به 2 دقیقه دارید

ستون هایی که پایه و اساس شرکت خود را بر آن بنا میکنید اجزایی بسیار مهم هستند. واقعیت موجود در رابطه با این اجزا این است که برخی از آنها بسیار پیچیده تر از سایرین هستند. واژه فرهنگ، ستونی است که مشاغل مختلف با تکیه بر آن میتوانند ثبات خود را حفظ کنند. بنا بر نتایج،  نوعی از فرهنگ کسب و کار وجود دارد که میتواند اثراتی مثبت یا منفی را برای خط نهایی برند شما به همراه داشته باشد.

[lwptoc]

غالبا مردم هنگام صحبت در رابطه با شرکت یا مسئولیت های فرهنگی آن، بیشتر به کیفیت خدمات و یا ویژگی های داخلی اشاره دارند. در این باره در مقالات قبلی به “سادگی خدمات“ اشاره کردیم و همچنین مذکور شدیم که به تنهایی نمیتواند فرهنگ داخلی یک شرکت را شکل دهد. مورد مکملی که هم اکنون به آن خواهیم پرداخت ”دیدگاه و طرز تفکر کارمندان مجموعه ” است.

شرکت هایی که کارمندان آنان دارای چشم انداز هایی مشابه هستند میتوانند در تصمیم گیری ها توافق نظر بیشتری نسبت به سایر رقبا داشته باشند. در چنین سیستمی همکاری، ارتباط و خلاقیت شکوفا میشود. دلیل این امر بسیار ساده است زیرا زمانی که همه اعضای یک مجموعه با یکدیگر توافق نظر دارند انجام هر نوع فعالیتی ساده تر میشود.

در واقع در عمل آنچه غالبا بارزتر است فرهنگی هماهنگ و یکدست میان مجموعه است. با این حال شاید تمامی اعضا دیدگاه هایی مشابه نداشته باشند اما آنچکه عیان است توافق نظر اکثریت است.

یکنواختی ایجاد شده در میان مجموعه، خود را در تفکر گروهی جلوه میدهد و این کار اعضا را از فعالیت های فردی و خودسرانه که عموما باعث بی نظمی میشود منع میکند. اما اگر هدف شما فروش و ارائه خدمات به گروه های مختلفی از مصرف کنندگان است این رویکرد نه تنها موجب پیشرفت و ترقی نمیشود بلکه ممکن است از ثبات و پایداری شما نیز بکاهد. حال با دانستن این موضوع زمانی مناسب است که به تعریف یک مفهوم دائمی برای تبلیغات خود بپردازید.

”تنوع” و “شمول“ مبحاثی هستند که از گذشته تا کنون مورد بحث بوده اند و با توجه اینکه بیشتر سوال ها و مکالمات توسط مشتریان هدایت میشود بسیار ضروری است که برند ها در رفع مشکلات موجود در این حوزه ها بکوشند. با توجه به وجود  ادعایی مبتنی بر اینکه تنوع اندیشه مهم ترین عنصر در یافتن راه حل های مناسب است، باید اذعان داشت که تنوع اندیشه هرگز به تنهایی کافی نخواهد بود چراکه جامعه تجربیات مختلفی را به افراد مختلف القا و اینگونه فقط به ساخت دیدگاه های متفاوت کمک میکند. بهترین روند برای پاسخ مناسب به مشکلات موجود شناخت بیشتر پایگاه تفکرات مشتریان است. اینگونه شما میتوانید پیام هایی را به وجود آورید که آنها را مجذوب خواهد کرد و اشتیاق را برای خرید و دریافت خدمات شما در میان آنان به وجود خواهد آورد.

بسیار لازم و ضروری است که فرهنگ داخلی کسب و کار خود را پرورش دهید. با این وجود این تنها نیمی از چالش ها برای شرکتی با هدف رسیدن به بیشترین بازده موجود است. فرهنگ واقعی و کامل یک شرکت باید مکمل افکار و تجارب مشتریان باشد. اکنون که ابزار ها و دانسته های لازم را برای پرورش فرهنگ داخلی شرکت خود در اختیار دارید، در مراحل بعدی ابزار هایی را برای انجام فعالیت های خارج از سازمان به شما معرفی خواهیم کرد که درآمد زایی را برای شما به ارمغان خواهد داشت.

منبع:https://www.personalbrandingblog.com/encounter-culture/

 

 

 

اگه از این مطلب خوشت اومد میتونی توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.