محتوای مقاله ی 7 گام برای ایجاد استراتژی بازاریابی جالب و جذاب در رسانه ی اجتماعی
جهت مطالعه این مقاله نیاز به 12 دقیقه دارید

مقدمه

رسانه ی اجتماعی غالبا به عنوان کودک وحشی بخش بازاریابی دیده می شد- جایی که کارآموزان حرفه شان را از آنجا آغاز کرده اند و برندها می­توانند چیزهای تصادفی با تاثیر کم ویا بدون هیچ تاثیری را در آنجا بگویند. اما زمان تغییر کرده است، و صنعت رشد کرده است. بله، رسانه ی اجتماعی هنوز هم مکان بسیار خوبی برای برندها است که کمی سرگرمی داشته باشند، اما همچنین تاثیر واقعی و قابل سنجشی بر سود و ضرر و زیان کسب و کارها دارد. بنابراین، رسانه ی اجتماعی دیگر نمی­تواند به تنهایی (در انزوا) زندگی کند؛ باید با سایر استراتژیهای تجاری تان در کنار هم و بصورت هماهنگ کار کند.

[lwptoc]

برای تضمین اینکه کمپین بازاریابی در رسانه ی اجتماعی شما به اهداف بزرگتر کسب و کار شما کمکی می­کند یا خیر، ما این راهنما را برای هدایت شما در این فرآیند گردآوری کرده ایم. ما همچنین چک لیستی را فراهم کرده ایم که می­توانید از آن برای اطمینان از اینکه کارها را درست انجام داده اید استفاده کنید. هفت گام برای موفقیت شما:

 1. اطمینان حاصل کنید که اهداف اجتماعی چالش ها را حل می­کند
 2. تلاشها و اقدامات را در سرتاسر سازمان گسترش دهید
 3. بر شبکه هایی که ارزش افزایی می­کنند تمرکز کنید
 4. محتوای جذاب بسازید
 5. فرصتهای کسب و کار را از طریق اجتماعی شناسایی کنید
 6. به جای نادیده گرفتن درگیر و مشغول باشید
 7. تلاشهایتان را پیگیری کنید، بهبود بخشید و بازاریابی کنید

 

اطمینان حاصل کنید که اهداف اجتماعی چالش ها را حل می­کند

تنظیم هدف یکی از اصلی ترین اجزای تمام استراتژیهای بازاریابی و کسب و کار است. رسانه ی اجتماعی هم از این امر مستثنی نیست. البته، با طیف گسترده ای از قابلیتهای اجتماعی، تشخیص اینکه دقیقا اهداف شما چه چیزهای باید باشد سخت است. برای راهنمایی، به چالش هایی که پیش رویتان قرار دارد نگاهی داشته باشید.

 • آیا وب سایت با کاهش ترافیک روبرو است؟
 • آیا وفاداری مشتری پایین است؟
 • آیا نیاز دارید که کار بهتری برای ایجاد شهرت برند مثبت انجام دهید؟
 • آیا فقط نیاز دارید تا افراد را اینکه محصول شما وجود دارد آگاه کنید؟

یک کمپین بازاریابی رسانه ی اجتماعی هوشمند می­تواند به هر یک از این سوالات پاسخ دهد. با حل کردن یکسره ی این سوالات ارزش تیم خود را ثابت کنید. برای شروع، ما چندین مانع رایج و اهداف اجتماعی که می­تواند در غلبه بر این موانع کمک کند را کنار هم جمع آوری کردیم.

چالش: ترافیک وبسایت پایین

جهان آنلاین است. بنابراین، وبسایت یک برند یکی از مهمترین ابزار بازاریابی آن برند است. ترافیک پایین وبسایت به معنی مشتری کمتر و سود کمتر است. برای مبارزه با این چالش، تیم اجتماعی شما باید اهدافش را بر ایجاد لینکهایی مستقیم به وبسایت متمرکز کند ( چه از پستهای اجتماعی خودتان باشد یا پستهای اینفلوئنسرها). با محتواهای مفید، صفحه های فرعی و تصاویر شرکتها ارتباط داشته باشید تا وبسایت و برندتان را به عنوان یک منبع و نه فقط یک چرخ دنده ی دیگر در چرخ شرکت قرار دهید.

این ترافیک باید لیدها، و در طولانی مدت، درآمد را افزایش دهد.

چالش: کاهش حفظ مشتری

بر اساس اعلام موسسه ی بازاریابی Chatered، به دست آوردن مشتری جدید نسبت به حفظ مشتری حدود چهار تا ده برابر به هزینه ی بیشتری نیاز دارد. برای نگه داشتن و حفظ مشتری، از رسانه ی اجتماعی به عنوان ابزاری برای پشتیبانی، ارتباط و تعامل استفاده کنید.یک رابطه ی اجتماعی خوب با مشتریانتان به معنی درک و رابطه ی آنلاین بهتر با برند شماست. با ایجاد یک ارتباط اجتماعی محکم، مشتریان تمایل بیشتری خواهند داشت تا به برند شما بارها و بارها وفاداری داشته باشند.

چالش: خدمات مشتری ضعیف

افراد به رسانه های اجتماعی برای ارتباط با کسب و کارها روی می آورند. بنابراین برای برند شما مهم است که از طریق هر کانالی که مشتریان میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند به آنها کمک کنید. تیم اجتماعی خود را با ابزار و لوازم، آموزش، و اختیار برای پاسخدهی به سوالات و مشکلات مشتریان مجهز کنید. وقتی اینکار را می­کنید، شما قادر خواهید بود به مشتریان خود بصورت به موقع و دقیق پاسخ دهید، بدون توجه به اینکه مشتریان چگونه به شما دسترسی پیدا کرده اند.

چالش: آگاهی پایین از برند

رسانه ی اجتماعی به شما این امکان را می­دهد که به مخاطبان گسترده ای دسترسی داشته باشید. اما بهبود و پیشرفت این پیام به زمان و نیروی مغز نیاز دارد. برای ایجاد آگاهی از برند معتبر و ماندگار، از پیامهای تبلیغاتی زیاد پرهیز کنید؛ به جای آن بر ایجاد محتوای معنادار و یک شخصیت برند قوی از طریق رسانه ی اجتماعی تمرکز داشته باشید. هشتگ های مرتبط و اینفلوئنسرهای صنعتی که می­توانید با آنها همکاری کنید را تعیین کنید، از این منابع برای گسترش آگاهی از برند کلی خودتان استفاده کنید.

 

اهداف رسانه ی اجتماعی شما چیست؟

افزایش آگاهی از برند

بهبود خدمات مشتری و حفظ مشتری

افزایش ترافیک وبسایت

جمع آوری لیدهای کیفیت

به دست آوردن داوطلبان شغلی

 

تلاشها و اقدامات را در سرتاسر سازمان گسترش دهید

رسانه ی اجتماعی مدت زمان زیادی است که در بخش بازاریابی زندگی میکند، اما این به این معنی نیست که نمی­تواند (و نباید) در هر عملکرد کسب و کار دخیل باشد، از منابع انسانی گرفته تا تحقیق و توسعه. برای ایجاد یک کمیپین بازاریابی رسانه ی اجتماعی یکپارچه و منسجم، باید بخشهای چندگانه ای را باهم ادغام کرده و درگیر کنید، بخصوص اگر اهداف شما تاثیر مستقیمی بر آنها دارد. با تمام تیم هایتان کار کنید تا تعیین کنید که چگونه می­توانید به نحو احسن از اهداف آنها حمایت کنید و چه نشانگرهای عملکردی کلیدی  برای آنها مهم است (ما چند ایده درباره ی هردو را در پایین بصورت خلاصه بیان کرده ایم).

فروش

فروش اجتماعی واژه ای است که از زمان ظهور رسانه ی اجتماعی محبوبیت و رواج بیشتری پیدا کرده است. رسانه ی اجتماعی با جستجو برای فرصتهای فروش و سپس اشتغال بصورت سودمند و معتبر، میتواند راه خوبی برای پیشبرد قیف فروش و یافتن لیدهای جدید باشد.

شکل صفحه 4

SproutRachael سلام شرهود! من میخوام روراست باشم، من در Sprout کار می­کنم اما مدت 6 سال است که از پلتفرم استفاده می­کنم. در واقع من از Sprout برای مدیریت حضور اجتماعی خود Sprout استفاده می­کنم. من سعی می­کنم از طریق توییتر دسترسی داشته باشم و سعی کنم که شما را به بهترین شخصی متصل کنم که قادر خواهد بود تا تشخیص دهد که چگونه می­توانی به بهترین نحو از آن استفاده کنی.

راشل

 

 

خدمات مشتری

رسانه ی اجتماعی به سرعت تبدیل به یکی از مهمترین کانالهایی شد که از طریق آن شرکتها می­توانند با مشتریان فعلی شان ارتباط داشته باشند. رسانه ی اجتماعی یک راه آسان و عمومی برای مشتریان است که می­توانند شکایات خود از برندتان را اعلام کنند. اگر پاسخ ندهید، به شهرت و ارتباط با مشتری شما صدمه می­زند. ایجاد رابطه ی قوی در رسانه های اجتماعی چیزی بیشتر از پاسخ به شکایات است. برای مثال، Seamless کار خوب توییت مجدد پستهای مثبت از مشتریان راضی را انجام میدهد و همواره مشغول انواع منشن هاست.

شکل صفحه 5

Logan Leavitt هر شب از @Seamless سفارش میدهم

Ariana Grande میبینم…. دوست دارم…. میخواهم… میگیرم

Seamless پاسخ به @CrooklynsDodger اوووم(خوشمزه)

Maddied Stevens من نمیتوانم نیویورک را ترک کنم- جایی که می­توانم غذای چینی در 11 دقیقه در خانه ام تحویل داده می­شود. متشکرم @Seamless. من الان در اینجا ماندنی هستم.

منابع انسانی

در حالیکه تیم منابع انسانی زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی برای بررسی پروفایل های متقاضیان صرف میکند، همچنین میتواند از رسانه یاجتماعی برای افزایش تعداد تقاضای کلی استفاده کند. پست های شغلی را در رسانه ی اجتماعی نشان دهید و کارکنان را تشویق کنید تا آنها را در شبکه های خودشان هم به اشتراک بگذارند. به غیر از پست های شغلی، رسانه ی اجتماعی در نشان دادن فرهنگ شرکت تان به دنیا ابزار مفیدی است. برخی از تصاویر پشت صحنه از اینکه کار کردن با شرکت شما به چه شکلی است را هایلایت کنید و از این طریق درک از برند خود در بین دواطلبان را بهبود بخشید.

تحقیق و توسعه

مخاطبان رسانه ی اجتماعی برند شما گروهی را نشان میدهد که بسیار درگیر و مشغول، کوشا و علاقمند به محصول یا خدمات شما است. چرا نباید از آن به عنوان اهرمی برای گروه تمرکز آنلاین برای شرکت شما استفاده نکنید؟ دخواست برای و گوش فرا دادان با بازخوردهای مشتریان در رسانه ی اجتماعی یک راه آسان و ساده برای گرفتن بازخورد فوری است. علاوه بر این، رسانه ی اجتماعی می­تواند شکافها در محصول یا خدمات را مشخص کرده و نشان دهد.

بازاریابی

بخش بازاریابی، بخصوص تبلیغات و روابط عمومی، بصورت سنتی نقش محکمی در استراتژی رسانه ی اجتماعی دارند. اما همیشه راههای جدید وجود دارد تا اطمینان حاصل کنیم که مردم از طریق رسانه های اجتماعی از برند شما آگاه و هیجان زده هستند. اگر تولید یک محصول، یا کمپین تبلیغاتی و یا کار ابتکاری را آغاز می­کنید، اطمینان حاصل کنید که رسانه ی اجتماعی نقش قوی و مهمی در انتشار اطلاعات دارد.

کدام تیم ها در رسانه ی اجتماعی فعال هستند؟

فروش

بازاریابی

تبلیغات

روابط عمومی

خدمات مشتری

منابع انسانی

تحقیق و توسعه

 

بر شبکه هایی که ارزش افزایی دارند تمرکز کنید

اینکه یک شبکه دارای میلیاردها کاربر است به این معنی نیست که این شبکه کمک مستقیمی به اهداف برند شما خواهد کرد. به جای تلاش برای اینکه برای همه کس همه چیز باشید، تلاشها و اقدامات خود را بر روی شبکه هایی متمرکز کنید که کلید مخاطبان مورد هدف و اهداف شما را در دست دارد. هر شبکه ای نقاط قوت و ضعف خودش را دارد، و هر بازاریاب رسانه ی اجتماعی باید به دقت انتخاب کند که از کدام شبکه می­خواهد استفاده کند و بهره ببرد. در اینجا به برخی از شبکه های محبوب و همچنین اینکه در چه چیزی بهترین هستند را بیان می­کنیم.

فیس بوک

با 2.32 بیلیون کاربر فعال بصورت ماهانه، فیس بوک فرصتی را برای دسترسی به دامنه ی وسیعی از مشتریان و مشتریان بالقوه را فراهم می­کند. جدول پایین نمایش دموگرافیک فیس بوک را بصرت جداگانه نشان می­دهد- مخاطب مورد نظر شما به احتمال زیاد به نحوی نشان داده شده است.

اما فیس بوک چگونه میتواند به اهداف کلی شما کمک کند؟ چون بخش نیوزفید فیس بوک یک مکان بسیار قابل مشاهده برای پستهای اجتماعی است، این یکی از بهترین مکانها برای توزیع و پخش محتوای شما به منظور افزایش آگاهی از برند، افزایش ترافیک وبسایت، و متمایز سازی خودتان به عنوان یک رهبر فکری می باشد. این استراتژی حتی در مواقعی که از قابلیت هدف گذاری فیس بوک، که به شما امکان می­دهد پیامهایتان را برای کاربرانی با علایق خاص تهیه کنید، بهره می­برید بسیار موثر است.

توییتر

در حالیکه فیس بوک حجم بالای از کاربران را دارد، توییتر حجم زیادی از پیامها دارد. در واقع، بیش از 500 میلیون توییت روزانه ارسال میشود. با تمام این پیامهای اجتماعی، شانس زیادی وجود دارد که کسی شرکت سما را منشن می­کند و یا مکالمه ای را آغاز می­کند که احتمالا علاقه داشته باشید که به آن ملحق شوید. به همین دلیل است که توییتر بهترین شبکه برای استفاده به عنوان خدمات مشتری و کانال توسعه ی کسب و کار می باشد. شبکه را برای پیامهایی از مشتریان ناراضی بررسی کنید، و به سرعت آنها را به تعاملات شاد تبدیل کنید. در عین حال به دنبال مشتریان آینده باشید.

لینکدین

لینکدین شبکه ی قوی از 500 میلیون کاربر را دارد، که اکثر آنها با ذهنیت “کاری” مکررا از سایت بازدید می­کنند. مزیت آن این است که لینکدین یک شبکه ی فوق العاده از بازاریابان رسانه ی اجتماعی تجاری-تجاری است. در حالیکه سایتهایی مانند فیس بوک و توییتر ک و بیش در زمانهای شخصی افراد مورد استفاده قرار می­گیرد، لینکدین به شما امکان دسترسی به مشتریانی می­دهد که در بهترین سطح حرفه ای شان هستند. از این برای ایجاد ارتباط با مشتریان آینده استفاده کنید.

کدام شبکه ها با استراتژی کسب و کار شما مطابقت دارد؟

فیس بوک            توییتر             اینستاگرام              لینکدین            پینترست         یوتیوب          اسنپ چت

محتوای جذاب ایجاد کنید

همینکه با سرمایه گذران، بخش ها و یا شبکه های مناسب ارتباط برقرار کردید، اینک زمان آن است که محتوای جذاب برای کانالهای اجتماعی تان بسازید. این محتوا- چهیک ویدئو، برگه ی راهنمایی و یا یک توییت ساده باشد- باید در جهت هدف تجاری شما باشد.

ویدئوها

ویدئوهای آموزش چگونگی کارها میتواند رویکرد کنشگرایانه برای مراقبت از مشتری اجتماعی باشد- به سوالات مشتریان قبلا از اینکه بپرسند پاسخ دهید.

ویدئوهایی از پشت صحنه که به مخاطب حسی از فرهنگ شرکتی شما و شخصیت برندتان ارائه می­کند.

راهنماها

سازمان خودتان را در جایگاه یک رهبر فکری قرار دهید و برند خودتان را از طریق ایجاد محتوای جذاب که با مشتریانتان حرف می­زند بالا ببرید.

راهنماها باید پاسخگوی مخاطبان مورد نظر باشد، و تضمین کند که شما ارزش افزایی می­کنید.

شکل صفحه 9

ما در @HubSpot با دوستمانمان تیمی تشکیل داده ایم، @Animoto و @CampaignMonitor برای ایجاد راهنمایی که موضوعاتی که در بین بازاریابان کسب و کارها بیشتر مورد بحث قرار میگیرد را هایلایت میکند. چیزی که نیاز دارید بدانید در اینجاست:

Bit.ly/2HsqclL

بازاریابی کسب و کارهای کوچک 101

اینفوگرافیک

 • داده های داخلی یا خارجی میتواند به اینفوگرافیک های معنادار و هوشمندانه تبدیل شوند.
 • اینفوگرافیک ها وقتی به درستی انجام شوند، به یکی از محتواهایی تبدیل می­شود که بیشترین اشتراک اجتماعی را دارد، بنابراین آنها را جذاب و زیرکانه بسازید.

شکل صفحه 10

Official partener

شریک ما @SproutSocial گزارش #BrandsGetReal را امروز راه اندازی میکند و یافته های آنها نشان می­دهد که این تا چه حد برای مشتریان مهم است که احساس وابستگی و ارتباط با برند داشته باشند.

Go.pardot.com/l/638801/2019-…

احساس کسب و کار خوب: چرا برندها باید ارتباط با مشتری را در اولویت قرار دهند

وقتی مشتریان احساس ارتباط و وابستگی به برندشان دارند، آنها بیشتر احتمال دارد که

68% برند را به دوستشان توصیه کنند

76% به جای رقیب از آن خرید کنند

57% هزینه ی بیشتری برای برند صرف کند

64% به برند یا کسب و کار وفادار می ماند

38% پس از یک تجربه ی بد از آنجا خرید می­کند

 

چه محتوایی را میتوانید با تمام قوا و فراوانی ایجاد کنید؟

ویدئوها          تصاویر             کتابهای الکترونیکی            وبینارها           پستهای وبلاگی             اینفوگرافیک

گزارش رسمی دولتی (وایت پیپر)   مطالعات موردی

 

فرصتهای کسب و کار را از طریق رسانه های اجتماعی شناسایی کنید

با میلیونها پیام که در سرتاسر کانالهای اجتماعی هر روزه ارسال می شود، بدون شک مکالماتی درباره ی برند شما نیز اتفاق می افتد. بنابراین، گوش دادن به رسانه ی اجتماعیباید بخشی ضروری از استراتژی بازاریابی رسانه ی اجتماعی شما باشد.

روند صنعت و بینش رقیبان

از جستجوی ساده ی کلمات کلیدی فراتر روید تا بالاتر از آنچه که مخاطبان در بخش شما به دنبال آن هستند بمانید. شما میتوانید از طریق توجه به رندهای نوظهور در حوزه ی خودتان از رقیبان پیشی بگیرید، و نیازهای  مشتریان را به خوبی از طریق توسعه ی ویژگیها و محصولاتی که افراد متقاضی آن هستند تامین کنید. برای مثال، گوش دادن میتواند این واقعیت را آشکار کند که چه تعداد از مخاطبان بیننده ی پخش تلویزیونی Hulu انتظار گزینه ی دانلود را داشتند.

شکل صفحه ی 11

Ailish

@Hulu به ما امکان دانلود کردن برنامه های تلویزیونی را فراهم کن لطفا

Hulu Support

پاسخ به ailishfontanez

ما برروی آن کار میکنیم، آیلیش! در حالیکه هنوز تاریخ مشخصی برای اعلام نداریم، ما مطمئنیم که علاقه ی شما را با تیم مان در میان میگذاریم. فعلا hulu.tv/ProductUpdatest را پیگیری کن تا در جریان ویژگیهای جدیدی که منتشر میکنیم باشی.

احساسات اجتماعی

برای اینکه بدانید مشکل دارید منتظر این نباشید که شکایات بصورت مستقیم به حسابهای پشتیبانی شما وارد شوند. تحلیل احساسات به شما این امکان را میدهد تا بدانید مخاطبان تا چه حد مثبت یا منفی درباره ی موضوعاتی مرتبط با برند شما بحث میکنند، که به شما کمک میکند تا روندها را قبل از اینکه به یک مشکل تبدیل شوند کشف کنید. احساسات بیشتر از مراقبت از مشتری را تحت تاثری خود قرار میدهد- میتوانید از احساسات مثبت برای دانستن اینکه کمپین شما به خوبی به هدفش رسیده است استفاده کنید، و یا اینکه از طریق دانستن اینکه مشتریان چه چیزی را درباره ی برند شما بیشتر دوست دارند  آنچه را که درست است کشف کنید.

برند شما از طریق گوش کردن اجتماعی چه چیزی را میتواند پیگیری کند؟

روندهای صنعت       تحلیل رقابتی           هوش برند           تحقیق محصول           تجربیات مشتری     موفقیت کمپین

به جای نادیده گرفتن درگیر و مشغول باشید

ما نمی­توانیم بگوییم که کافی است: اینکه کسی در پستی که گذاشته اید کامنت بگذارد، در دیوار شما چیزی بنویسد و یا شما را در توییتر منشن کند، مهم است که همیشه درگیر و مشغول بمانید. اگر مشتریان بصورت مداوم نادیده گرفته شوند به طور کلی برند شما را رها می­کنند و به دنبال جایگزینی برای آن می­روند. بازخورد منفی درباره ی برندتان در رسانه ی اجتماعی را نادیده نگیرید. در ارتباط بودن با این مشتریان و همچنین پاسخگویی با روی باز و شفافیت می­تواند مخاطبان عصبانی و خشمگین را با زهم به دست آورد. Slack یک وقفه ی خدمات را برای مشتری به مثبت تبدیل کرد، که در نهایت از تیم اجتماعی آنها تمجید کرد و پاسخ های آنها را لایک کرد.

شکل صفحه ی 13

Monica

3تا از 5 محل کار من پاسخ دادند!!!

Slack

بسیار خب! ما کار میکنیم تا شما را به 5 از 5 برگردانیم.

Monica

من واقعا از این خوشم می آید که شما کسی را دارید که توییتر را اداره می­کنند. این مرا بسیار خوشحال می­کند!

Slack

استیکر

شما چگونه به فالوورهایتان پاسخ میدهید؟

با تیم اجتماعی سخت کوش

مسئولیت اجتماعی اشتراکی در بین بخش ها

ابزار اجتماعی با قابلیتهای مدیریت روابط مشتری درونی

تلاشها و اقدامات خودتان را پیگیری کنید، بهبود بخشید و بازاریابی کنید

شما واقعا قادر نخواهید بود که تلاشها و اقدامتتان را تحلیل کرده و بهبود بخشید تا زمانیکه گامهای 1 تا 6 را بصورت عملی انجام دهید. گام نهایی در واقع یک قدم به عقب است، که به شما این امکان را می­دهد تا بدانید چه چیزی کار می­کند و چه چیزی کار نمی­کند. از یک ابزار برای پیگیری موفقیت استفاده کنید. Sprout با در نظر گرفتن بازاریابی رسانه ی اجتماعی ایجاد شد. Sprout مجموعه ی کاملی از تحلیل رسانه های اجتماعی را فراهم می­کند، که به شما کمک می­کند تا تعیین کنید کدام یک از پیام هایتان بهترین عملکرد را دارند. شما همچنین می­توانید از ابزارهایی مانند تجزیه و تحلیل گوگل که با Sprout ادغام شده است استفاده کنید تا ببینید کدام پست شما باعث افزایش پیگیری، تبدیل ها و درآمد کلی می­شود.

موفقیت را گسترش دهید

زمانیکه درک خوبی از این به دست آوردید که کدام محتوا بیشترین تعامل، بازدید از سایت و انتقال را دارد، می­توانید از این دانش برای افزایش موفقیت تان استفاده کنید. محتوا و پست رسانه های اجتماعی بنویسید که شبیه آنهایی هستند که در گذشته موثر بوده اند. این یک فرآیند مداوم است که به شما کمک خواهد کرد تا صدای اجتماعی تان را بیشتر کنید.

موفقیتتان را به اشتراک بگذارید

آخرین گام این است که به شرکت اجازه دهیم تا درباره ی موفقیتهایی که به دست می آورید بدانند- بخصوص آنهایی که در این استراتژی سهم داشته اند. این به شما این امکان را می­دهد تا ارزش رسانه ی اجتماعی را ثابت کنید و پیامدهای وسیع و گسترده ی آن در سرتاسر کسب و کار را نشان دهید. بعلاوه، این برای شما ضرری ندارد که نشان دهید تا چه اندازه سخت کار کرده اید.

آیا معیارهای تلاشها و اقدامات شما هدایت می­شود؟

تحلیل: ارزیابی کنید که کدام پست ها موفق بوده اند و کدامها نبوده اند- و چرا.

گزارش: نتایج تان را با نمودارهای بصری و ساده نشان دهید.

پیشرفت: آنچه را که موثر است و نتیجه بخش است را بهینه سازی کنید و آنچه را که اینطور نیست دور بیندازید.

راه حل های تحلیلی، حمایتی و تعاملی رسانه ی اجتماعی

Sprout Social راه حل های مدیریت، تحلیل و پشتیبانی رسانه های اجتماعی را برای سازمانها و برندهای پیشرو از جمله Hyatt ، GrubHub ، مایکروسافت، Uber  و Zendesk  ارائه میدهد. پلتفرم مدیریتی Sprout که از طریق وب، iOS و برنامه های آندروید در دسترس است برندها را قادر میسازد تا بصورت کارآمدتری از طریق کانالهای اجتماعی تعامل داشته باشند، بین تیم ها همکاری داشته باشند و تجربه ی مشتری استثنایی فراهم کند. بمبو بوسیله ی Sprout Social که پلتفرمی برای حمایت است، کارکنان را توانمند می­سازد تا محتوای برگزیده را در شبکه های اجتماعی شان به اشتراک بگذارند تا قابلیت دسترسی به برند و تعامل را تقویت کنند.

Sprout که در شیکاگو مستقر است یک شریک رسمی توییتر، شریک بازاریابی فیس بوک، عضو برنامه ی شریک اینستاگرام و شریک صفحه ی شرکت لینکدین می باشد.

 

اگه از این مطلب خوشت اومد میتونی توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.