0
محتوای مقاله ی آرکتایپ کیمیاگر Alchemist
جهت مطالعه این مقاله نیاز به < 1 دقیقه

آرکتایپ هایی همچون آرکتایپ کیمیاگر، جادوگر و ساحره مفاهیمی هایی همچون تبدیل مواد به چیز دیگری را به اشتراک میگذارند در ادامه به تفکیک آنها خواهیم پرداخت. جادوگر ساحره و هر دو کارهایی را انجام میدهند که نتایجی به دور از حالت نرمال را بدست میدهد. با این تفاوت که ساحره با نیروهای فراطبیعی در ارتباط است اما جادوگر کارهایش را صرفا جهت سرگرمی انجام میدهد.

کیمیاگری با تلاش بیهوده برای تبدیل فلزات پایه به طلا همراه است اما در بهترین حالت معنایی به دنبال ایجاد بعد معنوی کاملی است. اکر به مسیر پیشرفت معنوی و مطالعه قوانین طبیعت علاقه مند باشید با این آرکتایپ انس خواهید گرفت.از این منظر ، نوستراداموس و اسحاق نیوتن را میتوان به عنوان کیمیاگر شناخت.

قسمت تاریک این آرکیپت ها در سوء استفاده از قدرت و دانشی است که از طریق آنها حاصل می شود. فرا گیری بازی های جادویی و استفاده از آن برای اغوا، حیله گری و تزویر آرزوی بسیاری از افرادی است که میخواهند از این طریق زندگی خود را تغییر دهند.

برای اینکه آرکتایپ کیمیاگر یا آرکتایپ جادوگر یکی از حلقه های دوازده گانه وجودی شما باشد، باید با زندگی فیزیکی شما در ارتباط باشد مثلا ممکن است وضعیت شغلی یا زندگی شما به گونه ای نیازمند ابتکار و دخالت زیادی باشد. آرکتایپ جادوگر سایه ای به عنوان استفاده از نبوغ برای رسیدن به اهداف جنایی یا غیر اخلاقی و یا به عنوان احساس برتری مبتنی بر هوش بالا را دارا است.

اگه از این مطلب خوشت اومد میتونی توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بذاری
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

من رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جدیدترین مقالات

جدیدترین محصولات

پربازدیدترین مقالات

جدیدترین توییت های من