فرجاد پورمحمد
۲۷ دی ۱۳۹۸

آرکتایپ فرشته Angle

بنا بر تصور عموم فرشتگان موجوداتی زنده از جنس نور و همچنین پیام آوران الهی هستند. تقریبا در همه فرهنگ ها و مذاهب از جمله یهودیت، مسیحیت و اسلام اعتقاد به فرشتگان نگهبان وجود دارد. فرشتگان بطور معمول به عنوان موجوداتی بالدار تصور میشوند که به منظور شفاعت، رساندن راهنمایی و دستور ها از طرف خداوند بر انسان ها نازل میشوند.

شاید شما یک فرشته واقعی نباشید ولی گاها سلوک شما ارتباطی قوی را با قلمروی فرشتگان نشان میدهد. به عنوان مثال ، هنرمندانی که تصاویر خود را نقاشی می کنند ، نویسندگانی که در مورد تعامل خود با انسان ها می نویسند ، و کسانی که سبک زندگیشان به نوعی کانالی را برای رد شدن آنها از بعد انسانی به عرفانی فراهم می کند همگی تجلی از حضور فرشتگان است.

بعضی از افراد نیز به دلیل داشتن رفتار های دوست داشتنی به عنوان یک فرشته مورد خطاب قرار میگیرند. همچنین افرادی که به نیازمندان بدون داشتن غرض یا هدفی برای بازگرداندن آن کمک میکنند را میتوان در نقش یک پدر یا مادر تصور کرد که آنها نیز تجلی از وجود فرشتگان هستند.

قسمت تاریک این آرکتایپ مواقعی است که شخص در قالب یک فرشته، نفس و ذات واقعی خود را برای سوء استفاده، گمراه کردن یا کنترل دیگران پنهان میکند. از منظر کتاب مقدس قسمت تاریک این آرکتایپ غالبا با شیطان یا لوسیفر همراه است اما شیطان یا دیو نیز باید به عنوان یک آرکتایپ مستقل در نظر گرفته شود.

کسب و کار آنلاین دارید؟ نیاز به مشاوره دارید؟

پس همین الان با من تماس بگیرید تا با هم قدم های مثبتی برای پیشرفت کسب و کارتان برداریم

درخواست مشاوره

مقالات مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهی وجود ندارد