محتوای مقاله ی آرکتایپ فرشته Angle
جهت مطالعه این مقاله نیاز به < 1 دقیقه

بنا بر تصور عموم فرشتگان موجوداتی زنده از جنس نور و همچنین پیام آوران الهی هستند. تقریبا در همه فرهنگ ها و مذاهب از جمله یهودیت، مسیحیت و اسلام اعتقاد به فرشتگان نگهبان وجود دارد. فرشتگان بطور معمول به عنوان موجوداتی بالدار تصور میشوند که به منظور شفاعت، رساندن راهنمایی و دستور ها از طرف خداوند بر انسان ها نازل میشوند.

شاید شما یک فرشته واقعی نباشید ولی گاها سلوک شما ارتباطی قوی را با قلمروی فرشتگان نشان میدهد. به عنوان مثال ، هنرمندانی که تصاویر خود را نقاشی می کنند ، نویسندگانی که در مورد تعامل خود با انسان ها می نویسند ، و کسانی که سبک زندگیشان به نوعی کانالی را برای رد شدن آنها از بعد انسانی به عرفانی فراهم می کند همگی تجلی از حضور فرشتگان است.

بعضی از افراد نیز به دلیل داشتن رفتار های دوست داشتنی به عنوان یک فرشته مورد خطاب قرار میگیرند. همچنین افرادی که به نیازمندان بدون داشتن غرض یا هدفی برای بازگرداندن آن کمک میکنند را میتوان در نقش یک پدر یا مادر تصور کرد که آنها نیز تجلی از وجود فرشتگان هستند.

قسمت تاریک این آرکتایپ مواقعی است که شخص در قالب یک فرشته، نفس و ذات واقعی خود را برای سوء استفاده، گمراه کردن یا کنترل دیگران پنهان میکند. از منظر کتاب مقدس قسمت تاریک این آرکتایپ غالبا با شیطان یا لوسیفر همراه است اما شیطان یا دیو نیز باید به عنوان یک آرکتایپ مستقل در نظر گرفته شود.

اگه از این مطلب خوشت اومد میتونی توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.