آرکتایپ هنرمند Artist

آرکتایپ هنرمند تجسم اشتیاق برای بیان ابعادی از زندگی است که فراتر از حواس پنجگانه هستند. روان هنرمند به هنر او منتقل میشود و خود را به صورت اشکال فیزیکی نشان میدهد. ماهیت و شکوه بیان هر نوع اثری متفاوت است برای مثال یک آشپز نیز همچون نقاش یک منظره میتوان حس خود را به اثرش منتقل کند.

امضای هنرمندان در کاری نیست که انجام میدهند بلکه در انگیزه آنها برای نشان دادن شگفتی های آن است. ایجاد زمینه ای برای الهام بخشیدن به دیگران، نشان دادن انرژی برای خلق اثر و میزان به زیستی هنرمندان در آثارشان به شکل پیچیده ای همراه شده است.

بخش تاریک و سایه این آرکتایپ دارای کلیشه های زیادی میباشد همچون طبیعت غیرعادی و یا جنون که اغلب با نبوغ هنرمند همراه است. تشنگی هنرمندان برای هنر نمایانگر جنبه ای از ترس آنها در رابطه با مسائل مالی و عقیده ارزشمند شدن آثار بعد از مرگ است که غالبا این تصور ذوق و هنر بسیاری از هنرمندان را سرکوب میکند. در ارزیابی ارتباط خود با این آرکتایپ بدانید که قرار دادن بخشی از انرژیتان برای حمایت از هنرمندان دست کمی از قلم به دست گرفتن و خلق آثار هنری ندارد.

پیشنهاد می کنم این مطلب را نیز بخوانید  راز موفقیت مدیران موفق

اگر جایی احساس کردید توی کسب و کارتون به مشکل برخوردید و یا قراره تجارتی رو در اینترنت شروع کنید و نمیدونید باید چیکار کنید، یه تماس با من بگیرید. بهترین مشاوره آی تی رو بهتون میدم تا رشد کنید. با رشد شما من هم رشد می کنم و پیشرفت می کنم.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

مشاوره آی تی
مشاوره مدیریت آی تی
مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر وب
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره بهینه سازی وب سایت

Social Profiles

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرتضی پورمحمد می باشد و هرگونه کپی برداری بدون کسب مجوز، پیگرد قانونی خواهد داشت