محتوای مقاله ی برندینگ بر اساس آرکتایپ بی آلایش یا معصوم
جهت مطالعه این مقاله نیاز به 2 دقیقه دارید

برندهایی که تحت عنوان بی آلایش یا معصوم شناخته میشوند آرزوی آزادی و شاد زیستن را دارند و سعی میکنند زندگی را ساده نگه دارند. آنها از انجام اشتباهات و عواقب آن وحشت دارند. آنها غالبا به دلیل داشتن استعداد خوش بینی و امیدواری در نادیده گرفتن موانع و حل مشکلات موفق تر از سایرین هستند. این برند ها بر این باوردند که معانی زندگی بسیار ساده است و هیچ ایهام یا معنای مضاعفی در آن وجود ندارد.

برند های بی آلایش بر این باوردند که زمین بهترین مکان برای ساده زیستن است. این برند ها میتوانند بهترین گزینه برای تبلیغ سلامتی، پاکیزگی و زندگی طبیعی باشد.
این برند ها تمایل دارند که همیشه نیمه پر لیوان را ببینند و در هر شرایطی ایمان و آرمان های خود را حفظ کنند و به دیگران نیز این انگیزه را میدهند که مشکلات سرانجام حل خواهند شد.

کلمات کلیدی و باور های برند بی آلایش

[su_list icon=”icon: angle-double-left” icon_color=”#4c0af0″]

  • هدف: خوشحالی
  • استراتژی: انجام درست کارها
  • لغات کلیدی: سلامتی ، خلوص ، بخشش ، اعتماد ، صداقت ، خوشحالی ، خوش بینی ، سادگی
  • بزرگترین ترس: دست کشیدن از آرمان ها
  • شخصیت: سنت گرا ، خوش بین ،مشوق

[/su_list]

 

توضیحاتی در مورد برند های بی آلایش

مشتریان برند های معصوم افرادی هستند که تبلیغات صریح ، بدون کلک و بزرگنمایی را ترجیح میدهند در واقع میخواهند که محصول به همان شکلی که هست تبلیغ شود. تبلیغات سنگین و غیر واقعی آنها را از انجام همکاری باز می دارد.

برند های بی آلایش، سادگی و اعتماد به نفس را تقویت می کنند. در تمام رسانه ها، تبیلغات آنها ساده و شاد و در عین حال خوش بینانه است. آنها برای رساندن پیام های خود از بیانی مختصر و تصاویری ساده و طبیعی استفاده می کنند. برندهای بی آلایش بر سادگی تعهد دارند.

معیار آنها برای انتخاب راه حل ها نیکی، اخلاق، سادگی، نوستالژی و کودکی است. برند های بی آلایش تلاش میکنند کار ها را به شکلی صحیح و مثبت انجام دهند. بیشتر اوقات ، نگاه ساده آنها نسبت به زندگی را می توان نوعی ضعف تلقی کرد. آنها از انجام کارهای غیر اخلاقی وحشت دارند و میترسند که جهان را تحت تاثیر عوامل منفی و غیر طبیعی قرار دهند.

نمونه های زیرمثال هایی برای برند های بی آلایش هستند.

 

رنگ هایی که برای برند معصوم پیشنهاد می کنم :

اگه از این مطلب خوشت اومد میتونی توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.