فرجاد پورمحمد
۲۹ بهمن ۱۳۹۸

برندینگ بر اساس آرکتایپ آدم معمولی

هدف برند هایی با آرکتایپ مردم عادی قرار گرفتن در سطح مشتریان، رفتار برابر با همه آنها و ابراز صفات سادگی و فروتنی است.  مردم عادی قدر دان کیفیت محصولات و قابل اعتماد بودن برندشان هستند. آنها محصولات عادی را به عجیب و غریب ترجیح می دهند و جذب برند های قابل اعتماد می شوند. ترس مردم عادی از متمایز بودن است و در این راستا تلاش میکنند تا خود را با جمع تطابق دهند.

ارزش های ساده و نیاز تعلق به جمع به این آرکتایپ فرصت ترویج ارزش های مشترک و ساده را برای دیدن واقع بینانه جهان فراهم میکند. برای آرکتایپ مردم عادی انجام دادن صحیح امورات امری بسیار مهم است.

 

خصوصیات اصلی و ارزش های آرکتایپ مردم عادی

 

درباره برندی با آرکتایپ مردم عادی

کسب و کار های مشمول این آرکتایپ به اخلاق و فروتنی خود افتخار می کنند. آنها تصویری صادقانه و قابل اعتماد را به نمایش می گذارند. بدترین اتفاق ممکن برای این برند ها این است که حریص به نظر برسند. مردم عادی با عنوان های پسر خوب پیر، جین معمولی، رئالیست، عمل گرا، شهروند ساکت و همسایه خوب نیز شناخته میشوند. آرکتایپ مردم عادی زن و مرد را برابر میداند و واقع بینانه زندگی را در نظر میگیرد.

برندی با آرکتایپ مردم عادی، تعلق را وعده می دهد

بهترین محصولاتی که این برند ها می توانند عرضه کنند محصولاتی ساده و کارآمد با سطح پیچیدگی پایین است. این محصولات به مشتریان کمک میکند در عین حال که در مسیر تحولات جامعه تغییر میکنند سادگی خود را نیز حفظ کنند.

پیشنهاد میکنم این مطلب را هم بخوانید  همگرایی مسئولیت های مجموعه در قبال فرهنگ یک شرکت

 

برندها و آرکتایپ های زیر دارای آرکتایپ مردم عادی می باشند

 

برای برندینگ بر اساس آرکتایپ مردم عادی ، رنگ های زیر پیشنهاد می شود

 

 

کسب و کار آنلاین دارید؟ نیاز به مشاوره دارید؟

پس همین الان با من تماس بگیرید تا با هم قدم های مثبتی برای پیشرفت کسب و کارتان برداریم

درخواست مشاوره

مقالات مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهی وجود ندارد