فرجاد پورمحمد
۲۷ آبان ۱۳۹۸

برندینگ بر اساس آرکتایپ کنترل کننده

مجموعه برند های رولر یا آرکتایپ کنترل کننده ، به وسیله قدرت و کنترل بالا اداره میشوند. این برند ها به وسیله اعتبار سخنانشان شناخته میشوند و معمولا خود را لیدر حوزه فعالیت خود میدانند. آنها را میتوان به معلم، مدیر، رئیس یک بخش، رئیس جمهور و هر چیزی که نقشی بسیار اساسی دارد تشبیه کرد. انها خود را موفق و ثروتمند میدانند و نقش های اساسی را محتمل میشوند. آنها در نظر مشتریانشان مقتدر هستند. آنها هرج و مرج را سامان میدهند و از توانایی هایشان برای رسیدن به نتایج مثبت استفاده میکنند. آنها باید مراقب حس برتری خود بر دیگران باشند و سیاست های مطلوبی را اعمال کنند.

لغات کلیدی و باور ها

 

توضیحات برند های رولر

مشتریان این برند ها افرادی مسلط هستند و هنگام تبلیغات سریعا تحت تاثیر قرار نمی گیرند اما به تبلیغاتی که حس اقتدار را در آنها ایجاد می کند علاقه مند هستند. این برند ها قدرت را متعهد میشوند.

آنها از اینکه ضعیف تلقی شوند متنفر اند و همواره سعی میکنند کیفیت محصولات خود را در بالاترین سطح نگه دارند. این برند ها با داشتن ویژگی های همچون اقتدار و مسئولیت پذیری اعتماد و وفادراری زیادی را از مشتریان خود کسب میکنند.

به عنوان مثال ساعت رولکس مدل ROLEX – The Day Date 40،  رولکس بیش از یک قرن است که بر بازار ساعت های سطح بالا تسلط  دارد و نماد سعادت و قدرت است. تبلیغات رولکس روسای جمهور، حاکمان و لیدران را مشتریان اصلی خود میداند.

پیشنهاد میکنم این مطلب را هم بخوانید  7 گام برای ایجاد یک برند شخصی متقاعد کننده و سودآور

برند های زیر نمونه های دیگری از برند های رولر هستند.

 

 

رنگ های پیشنهادی برای برند سازی آرکتایپ رولر یا کنترل کننده

 

 

کسب و کار آنلاین دارید؟ نیاز به مشاوره دارید؟

پس همین الان با من تماس بگیرید تا با هم قدم های مثبتی برای پیشرفت کسب و کارتان برداریم

درخواست مشاوره

مقالات مرتبط

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهی وجود ندارد