محتوای مقاله ی تکنولوژی هوش مصنوعی چیست؟
جهت مطالعه این مقاله نیاز به 2 دقیقه دارید

تکنولوژی هوش مصنوعی در حال حاضر در برخی از تجارت‌ها و خانه‌های مدرن وجود دارد. برای مثال، اگرچه هوش مصنوعی همچنان یک کار در حال پیشرفت است، میلیون‌ها نفر به فرم‌های مختلف دستیارهای مبتنی بر صدا مانند سیری در پل، دستیار گوگل و الکسا در آمازون از آن استفاده می‌کنند .

عبارت “هوش مصنوعی” در ابتدا توسط مینسکی و مک کارتی استفاده شد. طبق ZDNet ، آن‌ها هوش مصنوعی را به‌عنوان “هر کاری که توسط یک برنامه یا ماشینی انجام شود که، اگر انسان همان فعالیت را انجام می‌داد، ما می‌گفتیم انسان باید برای تکمیل آن کار از هوش استفاده کند”.

به‌طور خلاصه، هوش مصنوعی ابزاری است که برای پشتیبانی از کارهای هوشمند انجام‌شده توسط انسان‌ها استفاده شده است. وضعیت فعلی تکنولوژی هوش مصنوعی برای انجام کارهایی که نیاز به تفکر عقلانی یا خلاق دارد کاملاً آماده نیست ، اما قابلیت پردازش مجموعه‌های بزرگ داده با سرعت خیلی بیشتر نسبت به آنچه انسان به‌تنهایی می‌تواند انجام دهد را دارد. در عوض، توانایی پردازش این داده‌ها با این واقعیت تکمیل می‌شود که برخی از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی می‌توانند بینش ارزشمند و یک‌یک مرحله جلوتر را فراهم کنند، طوری که برای استفاده انسان قابل‌دسترسی و عملی باشد.

از یک دیدگاه تجاری، هوش مصنوعی راهی برای آینده است، و پیامدهای فعلی آن کمک بزرگی به هموار کردن فرآیندها می‌کند و زمان موردنیاز بیشتری برای بهینه‌سازی حوزه‌های دیگر استراتژی‌ها و کارهای متخصصین به آن‌ها می‌دهد.

برای متخصصین بازاریابی دیجیتال، ابزارهای هوش مصنوعی در حال حاضر برای استفاده در برخی ابزارهای اتوماسیون بازاریابی مانند موتورهای شخصی‌سازی و آنالیز پیش‌بینی کننده موجود است. این ابزارها در کمک به بازاریاب‌ها برای به دست آوردن نتیجه بیشتر از تلاش‌هایشان مؤثر است تا بتوانند روی ایجاد محتوای باکیفیت و متریال بازاریابی‌ای تمرکز کنند که هوش مصنوعی در استفاده از پتانسیل آن‌ها تا جای ممکن کمک می‌کند.

این مقاله را در چند ماه آینده کامل تر خواهم کرد

اگه از این مطلب خوشت اومد میتونی توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.